Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Akce

Vítejte na stránce commonsense.websnadno.cz v sekci Akce

 

Masová směs z hovězího
Zvětšit obrázek

Co papat, když se rozhodnete - syrové maso.   vyjmuto z  WWW.baron.cz

 

 

Masová směs z hovězího obsahuje zelené dršťky (50 %), houževnatější maso z čumáku (25 %) a jemné maso (hladká svalovina) z hrdla (25 %). Zelené drštky (bachor) obsahují hodnotné (dobré) bakterie, které obohacují střevní mikroflóru psa, což přispívá k lepšímu trávení. Maso je nakrájené na menší kousky, zmrazené a vakuové balené ve zdvojené foliové vaničce. Vanička je po rozmražení dělitelná na dvě porce (2 x 250 gramů). Hmotnost balení masa 500 gramů.
   
   
 
Vemínko
Zvětšit obrázek
Vemínko
Pokrm z hovězího vemínka (100%) obsahuje ve srovnání se svalovinou a vnitřnostmi díky zbytku syrového mléka vyšší podíl tuku a vápníku. Proto je podávání vemínka vhodné také pro zvířata vyhublá, zesláblá po operaci a nebo po dlouhé nemoci. Zdravým psům a kočkám pokrm z hovězího vemínka podáváme samotný jen občas (cca 1 x týdně) a nebo jej přidáváme ke svalovině. Maso je nakrájené na menší kousky, zmrazené a vakuové balené ve zdvojené foliové vaničce. Vanička je po rozmražení dělitelná na dvě porce (2 x 250 gramů). Hmotnost balení masa 500 gramů.
   
   
 
Fitness se zeleninou
Zvětšit obrázek
Fitness se zeleninou
Hovězí masová směs fitness se zeleninou obsahuje zelené drštky (40 %), houževnatější maso z čumáku (20 %), jemnou hladkou svalovinu z hrtanu (20 %) a sekanou zeleninovou směs (20 %). Zelené drštky (bachor) obsahují hodnotné (dobré) bakterie, které pomáhají skotu trávit rostlinnou stravu. Tyto bakterie obohacují střevní mikroflóru psa, což přispívá k lepšímu trávení. Syrová zelenina dodává (kromně dalších vitaminů) našim psům vlákninu, která podporuje správnou peristaltiku a očistu střev. Maso je jemně nakrájené, zmrazené a vakuové balené v plastové vaničce. Vanička je v perforaci dělitelná na dvě porce (2 x 250 gramů). Hmotnost balení masa 500 gramů.
   
   
 
Koňské maso
Zvětšit obrázek
Koňské maso
Pokrm z koňského masa obsahuje 100 % svalovinu. Koňské maso je méně zatíženo toxiny (konzervanty, ochucovadla, antibiotika a jiné jedy) než masa ze zvířat chovaných na maso, která jsou často krmena nepřirozenou výživou (granule). Kůň se obvykle z větší části sám pase (přirozená syrová strava) a zřídka (nebo méně) dostává hotová (tepelně zpracovaná) krmiva. Proto je koňské maso vhodné především pro psy nemocné (alergie, kožní problémy a jiné civilizační choroby). Maso je jemně nakrájené, zmrazené a vakuové balené v plastové vaničce. Vanička je v perforaci dělitelná na dvě porce (2 x 250 gramů). Hmotnost balení masa 500 gramů.
   
   
 
Wellness se srdcem
Zvětšit obrázek
Wellness se srdcem
Hovězí masová směs Wellness se srdcem obsahuje bílé drštky (50 %), maso z čumáku (25 %) a hovězí srdce (25 %). Bílé drštky obsahují dobré bakterie, které obohacují střevní mikroflóru psa, což přispívá k lepšímu trávení. Maso je jemně nakrájené, zmrazené a vakuové balené v plastové vaničce. Vanička je v perforaci dělitelná na dvě porce (2 x 250 gramů). Hmotnost balení masa 500 gramů.
   
   
 
Maso z čumáku
Zvětšit obrázek
Maso z čumáku
Pokrm maso z hovězího čumáku (100%) jsou houževnaté kousky masa (čenich, nozdry, pysky), které psi a kočky rádi žvýkají. Maso je nakrájené na menší kousky, zmrazené a vakuové balené ve zdvojené foliové vaničce. Vanička je po rozmražení dělitelná na dvě porce (2 x 250 gramů). Hmotnost balení masa 500 gramů.
   
   
 
Zelené dršťky
Zvětšit obrázek
Zelené dršťky
Pokrm zelené dršťky (100%) obsahuje zelené neprané hovězí dršťky (bachor).  Dršťky obsahují hodnotné (dobré) bakterie, které obohacují střevní mikroflóru psa, což přispívá k lepšímu trávení. Pokrm zelené dršťky podáváme samotný jen občas (cca 1 x týdně) a nebo jej přidáváme ke svalovině. Dršťky jsou nakrájené na menší kousky, zmrazené a vakuové balené ve zdvojené foliové vaničce. Vanička je po rozmražení dělitelná na dvě porce (2 x 250 gramů). Hmotnost balení masa 500 gramů.
   
   
 
Maso z hrdla
Zvětšit obrázek
Maso z hrdla
Pokrm maso z hovězího hrdla (100%) je zvláště jemné a snadno stravitelné libové maso s nízkým obsahem tuku (hladká svalovina bez průdušnice). Jemné maso z hovězího hrdla je vhodné také pro štěňata i koťata stejně tak jako pro naše psí nebo kočičí seniory. Maso je nakrájené na menší kousky, zmrazené a vakuové balené ve zdvojené foliové vaničce. Vanička je po rozmražení dělitelná na dvě porce (2 x 250 gramů). Hmotnost balení masa 500 gramů.
   
   
 
Štěněčí dobrota
Prospekt ZDE
Štěněčí dobrota
Hovězí masová směs štěněčí dobrota obsahuje zvláště jemné a snadno stravitelné libové maso z hrdla (60 %) s nízkým obsahem tuku (hladká svalovina bez průdušnice) a 40 % bílých drštek. Bílé drštky obsahují dobré bakterie, které obohacují střevní mikroflóru psa, což přispívá k lepšímu trávení. Štěněčí dobrota je vítaným zpestřením pro psy dospělé a zejména vhodná je pro štěňátka, pro psy začínající s krmením BARF stejně tak jako pro naše psí seniory nebo psy s nadváhou. Maso štěněčí dobrota je namleté, zmrazené a vakuové balené v plastové vaničce. Vanička je v perforaci dělitelná na dvě porce (2 x 250 gramů). Hmotnost balení masa 500 gramů.
   
   

 

TOPlist